תפריט

חברת "ראש פיננסי" מתמחה בפתרונות פיננסיים למצבים שונים.  מייסד החברה, נחום בסה, הינו יועץ עסקי, יועץ כלכלי למשפחות ויועץ משכנתאות ונדל"ן. נחום עבר את מיטב ההכשרות המקצועיות אצל הטובים ביותר: ניר דובדבני, אלון גל, לשכת המאמנים, איגוד היועצים לכלכלה, רשם המתווכים, ועוד… אבל את ההכשרה החשובה ביותר של חייו עבר כנער, כאשר התמודד בסילוק חוב ענק עקב קניות רגשיות בגיל 16. החוב נוצר כאשר ברח מבית הוריי עקב כפייה דתית וכך מצא עצמו יוצא אל הרחוב, בלי דין ודיין, בלי הכוונה ובעיקר בלי השכלה כלכלית. על מנת לפצות על החוסר הרגשי והמשפחתי בזבז נחום כספים בלי סוף, כספי הלוואות מבנקים וחברות אשראי. הוא קנה כל דבר אפשרי: אוכל, בגדים, חברים, חוויות, טיולים, בלי לחשוב ובלי לתכנן. יום אחד כל הברזים נסגרו והחוב הכולל טפח ל 300.000 ₪!

נחום הבין שהוא לבד במערכה הזו, ואף אחד לא באמת מוכן היה לעזור. הוא פנה לעזרה ממשרד עו"ד, אך בשל כך שלא הייתה לו אפשרות לשלם מקדמה הם לא הסכימו לטפל. באותו היום הבטיח לעצמו שאם וכאשר הוא יצא  מהמצב הזה וביום מן הימים יצטרך לעזור לאחרים – הוא יעשה  זאת גם בלי מקדמה, ואגב – זה בדיוק מה שנחום  עושה היום עם לקוחות חסרי יכולת לשלם מקדמה בתחילת התהליך. לקח לו 5 שנים לצאת מהחובות. אף גוף לא ויתר ולא הפחית מהחוב. נחום ניהל מו"מ לבדו ופרס הסדרים מול כל הגופים . נחום עבד ב 3 מקומות עבודה במקביל לשירות בצבא כחייל בודד, לא ידע יום ולא לילה, אבל בסוף זה קרה והצליח לסלק את החוב. נחום למד על בשרו שהתנהלות פיננסית נכונה היא המפתח לחיים בריאים, טובים, שלווים ורגועים ולכן אמץ את הדרך הזו לדרך חיים, ולימים למקצוע של חייו תוך השגת מקסימום כלים, קודם כל בשביל עצמו, אח"כ בשביל לעזור לאחרים לצאת מהמקומות שהוא נקלע אליהם.

בגיל 22 סיים צבא והתחיל לעבוד בענף הביטוח והפיננסים, לשם הגיע בסיוע גוף לחיילים בודדים משוחררים. במהלך השנים בענף הביטוח למד, הוכשר, התמקצע, התפרנס יפה, התקדם בתפקידי הניהול, אבל הוא לא אהב את מה שהוא עושה. הוא הבטיח לעצמו שזה יהיה זמני ואכן זה היה זמני, רק 18 שנים! לאורך השנים תמיד התעמק בתחום הייעוץ הכלכלי ,בתחום ה NLP ובתחום המשכנתאות , ליווה חברים ומשפחות בהצלחה רבה, אבל זה היה "רק תחביב". תמיד הרגיש שהוא לא מגשים את עצמו, לא מביא את היכולות שלו ליידי ביטוי. כולם מסביב הפחידו אותו שמאוד מסוכן לפתוח עסק ולהיות עצמאי, במיוחד לאחד כמוהו שחווה את הקושי הכלכלי בצעירותו. הסבירו שזה מאוחר מדיי לפתוח עסק כשאתה בעל משפחה ושאר התחייבויות של החיים, והוא כמובן שהקשיב  להם וויתר על החלום. יום אחד הגיעו מים עד נפש! נחום הרגיש שהוא שורף את הזמן והיכולות שלו, והחליט עם עצמו "לזרוק את התיק מעבר לגדר" , לסנן רעשים מפריעים, להתפטר מהיותו שכיר ולפתוח עסק בישראל על כל המשתמע מכך. אז בשנת 2010 הוקמה חברת "ראש פיננסי".

מאז הקמת החברה טיפלנו באלפי  לקוחות בתהליכי יעוץ עסקי, יעוץ כלכלי למשפחות ויעוץ משכנתאות  עם הישגים של מעל 90% הצלחה. המכנה המשותף של לקוחותינו הם שלווה כלכלית ומרגוע נפשי. הלקוחות שאנחנו מטפלים בהם פשוט ישנים טוב בלילה, ללא דאגות, ללא חרדות, ללא לחצים נפשיים! יודעים ומרגישים שיש להם על מי לסמוך! בשביל זה אנחנו קיימים! לאחר עשור של פעילות בתחום ברור לכולם שפתרון פיננסי נקודתי בצומת ספציפית בחיים אינו המפתח להצלחה, אלא שילוב של החלטות באותה הצומת תוך כדי הכוונה להשגת יעדים להמשך הדרך, תכנון בחירות נכונות ביותר ברמת היומיום, בקניות , בנופש, ובשאר ההחלטות, לצד החלטות ארוכות טווח כמו השגת המשכנתא הטובה ביותר והמתאימה ביותר, יצירת ודאות כלכלית ותכנון וניהול נכון של העסק לבעלי עסקים . כל אלו יחד יעניקו לך "ראש פיננסי" ושלווה כלכלית!

בתחום המשכנתאות אנחנו עושים משכנתאות חדשות ומחזורי משכנתא לכל סוגי המשכנתא: למגורים, למשתכן, להשקעה, לנכס מסחרי ומשכנתא הפוכה בהצלחה רבה בעבודה ישירה מול מנהלי סניפים וכן עם גופים חוץ בנקאיים למקרים המתאימים. חשוב לציין שעבודה של יועץ משכנתא חיצוני יכולה לחסוך מאות אלפי שקלים בריביות, בתמהילים, ובשנים של אורך המשכנתא.

בתחום האימון הכלכלי אנחנו מלווים משפחות ועסקים לתקופות אימון שונות, תלוי בסוג הלקוח, במורכבות המקרה, בגודל החוב וביעדים. אנחנו עובדים בשיטת "הוייז הכלכלי", שיטה בלעדית שנחום  פיתח. זו השיטה הנוקשת ביותר, אך בעלת התוצאות הטובות ביותר. המינוס הכרוני הופך לפלוס קבוע, התוצאות נשמרו לשנים, והלקוחות מגשימים חלומות במקום עוד בורות של חובות. בשנת 2018 הפך נחום את השיטה לאפליקציה כלכלית אשר משרתת את הלקוחות שלנו, ועוזרת להם לשמר את התוצאות לאורך שנים קדימה.

כיום, לאחר משבר הקורונה העולמי, ברור לכולם שחסכון כספי בכל תחום שהוא הינו דבר חשוב ביותר אשר יכול להביא לשלווה כלכלית ויציבות נפשית משפחתית ואישית, בין אם מדובר ביעוץ לכלכלת המשפחה,    ביעוץ לעסקים, או חסכון בעלויות המשכנתא בעת לקיחתה או מחזור שלה. נשמח לעמוד לרשותכם בכל אחד מהתחומים הללו, ולהפוך גם אתכם ללקוחות שחוסכים הרבה מאוד כסף, זוכים להגשים  חלומות ונהנים משלווה כלכלית וביטחון אישי בדרכם החדשה.

מדוע לבחור
ראש פיננסי?

לקוחותינו מעידים על שירות נפלא, אדיבות של הצוות, הקשבה איכותית, תשומת לב , מקצועיות רבה, ובעיקר זמינות, כל זאת ועוד – הלקוחות מקבלים את כל השירותים תחת מטריה פיננסית אחת: יעוץ עסקי, יעוץ כלכלי למשפחות ומשכנתאות. מוזמנים לצפות בתגובות הלקוחות בקטגוריה "סיפורי לקוחות…"

תעודות והכשרות
ראש פיננסי

הלימודים וההכשרות שהמאמנים והיועצים שלנו עוברים מדי תקופה מבטיחים שתקבלו מענה מוסמך לכל שאלה וליווי מקצועי בכל תהליך