תפריט

ייעוץ לכלכלת המשפחה

לחיים חדשים בלי מינוס, בלי לחץ נפשי וטלפונים מלחיצים מהבנק >>

המצב הכלכלי שלנו הוא תוצאה של החלטות כלכליות שאנחנו מקבלים מדי יום וכן רמת ההכנסה שאנו מצליחים לגייס בכל חודש וחודש.

לצערנו הרב הנושא הכלכלי אינו נלמד במערכת החינוך ואף לא במסגרת כזו או אחרת. נתון זה משפיע מאוד על קבלת החלטות שגויות כבר בתחילת הדרך של הזוג הצעיר ובטח שבעת פירוק החבילה בזמן גירושין.

בעשור האחרון נחשפנו לכך שרוב רובו של הדור הצעיר בוחר להתנהל בצורה לא מאוזנת כלכלית ומקדים לעצמו נזקים כלכלים כבדים עוד בטרם הגיע למיסוד זוגיות והקמת תא משפחתי תוך כדי התעלמות מוחלטת  מיום המחר והעתיד.

 מטרת תהליך אימון כלכלי היא לתת לכם את הידע והכלים  להתנהלות כלכלית נכונה ומאוזנת אשר תמנע משברים כלכלים אשר מביאים בסופו של דבר למינוס ולהלוואות.

בתהליך אימון כלכלי אנו נלמד איך מנהלים כלכלת משפחה באופן מסודר ויציב , איך מקבלים החלטות כלכליות נכונות , איך מתכננים צעדים  כלכלים בעתיד , איך מקבלים החלטה אם כדאי ואפשר לעשות צעד כלכלי מסוים או שעדיף לוותר עליו , איך נערכים לשינויים היכולים להשפיע על המצב הכלכלי , איך הופכים את המינוס לפלוס  ואיך בונים תקציב משפחתי .

לכל אחד ואחת  וכן לכל משפחה בישראל אשר מעוניינים להבריא כלכלית , להפוך את המינוס לפלוס וללמוד לחיות עם תקציבים בלי מינוס כדרך קבע.

אחוזי הצלחה מאוד גבוהים כ95% , 5% הנותרים מיוחסים ללקוחות אשר אינם לוקחים ברצינות את התהליך ולא מיישמים את ההנחיות.

בראש פיננסי פיתחנו שיטת גבייה המאפשרת לכל לקוח שבאמת רוצה תהליך להצטרף מבלי להצטרך אפילו מקדמה בעת חתימת ההסכם,  נשמח להסביר טלפונית לכל המעוניין.