תפריט

לחסוך 300.000 שח של ריביות וכמה שנים של תשלומים!

לחסוך 300.000 שח של ריביות וכמה שנים של תשלומים! יועץ משכנתא נחופ בסה ראש פיננסי

זוג צעיר. מצב כלכלי מצויין. הכנסות סביב 40.000 שח לחודש. הון עצמי בבנק 1.8 מליון שח. פחות מ 50 אחוז מימון. רכשו דירה בשעה טובה וניגשו למלאכת השגת משכנתא. עשו סבב בנקים וקבלו אישורי משכנתא. הפעילו קומבינןת קשרים אנשים מכרים והצליחו לשפר האישורים. אבל אז מצאו עצמם מול 4 הצעות שונות מבנקים שונים כשאר בעצם הם לא יודעים מה נכון להם ומה לא… מה עושים? איך יודעים מה נכון ? איך מקבלים החלטה?
לקוח שלי אמר להם גשו לנחום, הוא יעשה לכם סדר בבלגאן. תנסו, מה איכפת לכם.
אז נפגשנו, בחנתי הניירת, בחנתי אישורי משכנתא שקיבלו מהבנקים, ואז הצגתי לכם דרך לחסוך 300.000 שח של ריביות וכמה שנים של תשלומים! הם היו בשוק טוטאלי! לא האמינו שאחרי כל הדרך שעשו וכל הקומבינות שהפעילו אפשר היה לחסוך עוד כזה סכום!!
אז מה דעתכם? היה שווה לגשת לאיש מקצוע או לא שווה ? נראה לי שהתשובה ברורה…. 😊
נחום בסה, חברת ראש פיננסי,
מאמן כלכלי ויועץ משכנתא,0508214448

שתפו

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
אימון כלכלת במשפחה

רגעים של נחת…

רגעים של נחת … 7 חודשים של תהליך מוצלח במיוחד, השינוי שהבחורה היפיפיה הזו עשתה זה אין לתאר!!! ככ גאה בך יקירה שלי, על החשיבה

קרא עוד »
משכנתאות

מחזור בחל"ת

קרדיט לצילום Y-NET GETTYMAGES
פנה אלינו לקוח בשבוע שעבר לצורך מחזור במפגש האבחון שלנו גילינו שאשתו בחל"ת , מה שבעצם מאפשר מחזור פנימי בלבד בשלב שכזה ומבטל את החיסכון הגדול הפוטנציאלי בבנקים חיצונים.
בתוך המפגש הבנו שהוא נמצא בגרעון חודשי ביחס להוצאות והכנסות בחודשים האחרונים מאז שאשתו נמצאת בחלת והמינוס רק גדל וגדל, במקרה זה בחרנו להיות שירותים עבורו ולייעץ לו לנצל את זכאותו להקפאת המשכנתא למשך חצי שנה עד אשר תתבהר התמונה, בנוסף הבהרנו לו שאם לא יעשה זאת כרגע לא יוכל לעשות זאת בהמשך בשל החלטת בנק ישראל, הלקוח הודה לנו מקרב לב והתרגש לנוכח המקצועיות והיושרה שלנו במפגש ואין לנו ספק כי עוד ניפגש בהמשך הדרך למחזור משכנתא לכשאשתו תחזור למעגל העבודה . חברים יקרים חשוב לנו להדגיש כאן כי כל מי שלא ניצל את זכאותו להקפיא את המשכנתא יכול לעשות זאת עד 31.12.2020 בלבד מועד אחרון לפי בנק ישראל, אז מי שממש חייב זה הזמן, תזכרו שזה לא מומלץ בכל מצב כי בסופו של דבר אתם משלמים ריבית ותחזירו לאחר מכן החזר גבוה יותר. תמיד שמחים לעבוד תחת הערכים שבחרנו , נשמח לייעץ ולהיות כאן בשבילכם : אבישי 050-8657519, נחום 050-8214448

קרא עוד »
אימון כלכלת במשפחה

אני כל כך אוהבת אותך

מה אפשר עוד לבקש? רגעים של נחת ממינוסים של 50.000 שח בשני חשבונות לפלוסים קבועים בחשבון ברצף כבר שנה וחצי תענוגגגגג!!!

קרא עוד »