נכה, גרושה, בת 45, עמדה לאבד את הבית בגלל חובות, והצלחנו בגדול…

נחום בסה ראש פיננסי יעוץ משכנתא ואימון כלכלי פתרון לחובות

כל פעם שאני חושב שכבר ראיתי הכל ושמעתי הכל אני מופתע מחדש. מזדעזע מחדש… לפני כמה ימים פנה אליי רו"ח בהתייעצות לגבי לקוחה שלו: נכה כבת 45 , גרושה + 1, (ללא מזונות) חובות של 200.000 שח , ללא סיוע משום גורם… לא משפחתי ולא מוסדי. ניגשה לבנק לבקש משכנתא לכל מטרה על הבית שלה וסורבה. בבנק שלה כבר מסרבים לעזור. אין לה אפשרות להלוות משום מקום והיא קורסת תחת הנטל החודשי של המחיה. כאילו המדינה אומרת : "לכי לשוק האפור… קחי משם הלוואה בצ'קים… אחלה אופציה בשבילך!" לאחר מחשבה רבה הבינה כי לא נותר לה אלא למכור את הבית שלה כדי לסגור חובות ולצאת לשכירות. אין ברירה. היא הוציאה את הבית למכירה, וכשהגיעו זוג לקוחות רציני לקנות צלצלה לרו"ח שלה כדי להתייעץ בנושא המחיר, והוא הצליח בשנייה האחרונה לדבר אל ליבה ולבקש ממנה לדבר איתי במטרה להציל את הנכס. זוכר שהיא צלצלה אליי כולה לחוצה כדי להבין מה לעשות, פחדה לאבד את הרוכשים שכבר נתנה להם אוקי לגבי המכירה.
הכנסתי "להילוך מהיר" עשיתי בדיקות לעומק, אספתי במהירות נתונים, ניגשתי ל 2 מנהלות מחלקה בבנקים שאני עובד מולם, וברוך השם קבלתי אישור עקרוני ל 300.000 שח עבורה. אני קורא לזה נס ! עוד שנייה והבית לא היה שלה והיא הייתה נזרקת לשכירות כל ימי חייה עם הילד שלה!
נחום בסה, מאמן כלכלי ויועץ משכנתא, חברת "ראש פיננסי" 0508214448.

שתפו

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
380.000 שח חסכון במשכנתא ייוץ משכנתאות ראש פיננסי
משכנתאות

380.000 שח חסכון במשכנתא

380.000 שח חסכון במשכנתא! ככה נראה הזוג שסיים כרגע מחזור משכנתא בליווי של "ראש פיננסי"! הם החליטו להישאר עם אותו החזר, לא להפחית את התשלום

קרא עוד »