תפריט

סיפור ההצלחה של ש' – גרושה +2

סיפור הצלחה של ש' גרושה פלוס 2

עד לפני חודשיים היתה ש' כמו כל גרושה אחרת… גם הכנסתה מעבודתה וכן המזונות שקבלה וגם הסיוע הכספי שהוריה תמכו בה – גם כל אלו יחד לא הצליחו להביא אותה לרווחה כלכלית ואפילו לא לסגור את החודש. כל חודש מחדש היתה מגדילה את המינוס עוד ועוד, זה נראה היה כמו בטר בלי תחתית… והנה, חלפו חודשיים מאז שהיא בתהליך , היום עשינו את המפגש השלישי בסיום חודשיים ולהלן התוצאות:
התנהלות ללא רבב!
אין מינוס כבר חודשיים ברציפות!
הכל מסודר בחשבון!
שילמנו חובות קטנים שהיו…
והחל מהחודש התחלנו תכנית חסכון חודשית של 3000 שח לכל חודש!!! זה נראה כמו הזיה מהלכת, אבל עובדה מוגמרת!

אז רק רציתי לומר לך גברת ש' שאת אלופה בהתנהלות שלך! כל כך גאה בך בדרך שאת עוברת ואיך שלקחת את הדברים! על הכבוד! שאפו ענק!!!

שתפו

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
אימון כלכלת במשפחה

רגעים של נחת…

רגעים של נחת … 7 חודשים של תהליך מוצלח במיוחד, השינוי שהבחורה היפיפיה הזו עשתה זה אין לתאר!!! ככ גאה בך יקירה שלי, על החשיבה

קרא עוד »
משכנתאות

מחזור בחל"ת

קרדיט לצילום Y-NET GETTYMAGES
פנה אלינו לקוח בשבוע שעבר לצורך מחזור במפגש האבחון שלנו גילינו שאשתו בחל"ת , מה שבעצם מאפשר מחזור פנימי בלבד בשלב שכזה ומבטל את החיסכון הגדול הפוטנציאלי בבנקים חיצונים.
בתוך המפגש הבנו שהוא נמצא בגרעון חודשי ביחס להוצאות והכנסות בחודשים האחרונים מאז שאשתו נמצאת בחלת והמינוס רק גדל וגדל, במקרה זה בחרנו להיות שירותים עבורו ולייעץ לו לנצל את זכאותו להקפאת המשכנתא למשך חצי שנה עד אשר תתבהר התמונה, בנוסף הבהרנו לו שאם לא יעשה זאת כרגע לא יוכל לעשות זאת בהמשך בשל החלטת בנק ישראל, הלקוח הודה לנו מקרב לב והתרגש לנוכח המקצועיות והיושרה שלנו במפגש ואין לנו ספק כי עוד ניפגש בהמשך הדרך למחזור משכנתא לכשאשתו תחזור למעגל העבודה . חברים יקרים חשוב לנו להדגיש כאן כי כל מי שלא ניצל את זכאותו להקפיא את המשכנתא יכול לעשות זאת עד 31.12.2020 בלבד מועד אחרון לפי בנק ישראל, אז מי שממש חייב זה הזמן, תזכרו שזה לא מומלץ בכל מצב כי בסופו של דבר אתם משלמים ריבית ותחזירו לאחר מכן החזר גבוה יותר. תמיד שמחים לעבוד תחת הערכים שבחרנו , נשמח לייעץ ולהיות כאן בשבילכם : אבישי 050-8657519, נחום 050-8214448

קרא עוד »
אימון כלכלת במשפחה

אני כל כך אוהבת אותך

מה אפשר עוד לבקש? רגעים של נחת ממינוסים של 50.000 שח בשני חשבונות לפלוסים קבועים בחשבון ברצף כבר שנה וחצי תענוגגגגג!!!

קרא עוד »