אף בנק לא היה מוכן לתת לנו אשראי…

אף בנק לא היה מוכן לתת אשראי נחום בסה יועץ משכנתא

הם נשואים כבר 15 שנים. הכל היה בסדר, לבעל עסק מצליח ומשגשג, האישה היתה שכירה והרוויחה משכורת יפה . "היו תקופות יפות (מספר הבעל….) הבנקאים שלנו כל כך אהבו אותנו. היה כסף. מלא כסף. כל הזמן הבנקאית היתה מצלצלת לשאול מה שלומינו והאם נרצה להשקיע כאן או כאן…. קבלנו כל מה שרק ביקשנו. זה היה כל כך יציב שלרגע לא חשבנו שיבוא יום שחור….." והנה הוא בא…. בענק הוא בא….


האישה החליטה לעזוב את העבודה ולקחת הלוואה כדי לפתוח עסק ולהגשים את עצמה. העסק לא צלח בשנותיו הראשונות, אבל האישה לא ויתרה על החלום. בינתיים, המצב המלחיץ הזה השפיע גם על הבעל. על העשייה , המחשבה, יכולת התפקוד, וכו וכו… ההכנסות החלו לרדת, גם אצלו בעסק. הראש טרוד, חושש מהנורא מכל… הבנק דרש שהבעל יכנס בתור לווה על כך התחייבויות האישה. הבעל הסכים, והופפפפ- דירוג האשראי של הבעל צנח תוך שניה ועימו גם האשראים של הבעל בחשבונות שלו, גם הפרטי וגם העסקי!

תרגיל יפה עשו לו… חייב לציין. ועכשיו, בלי אשראים, בלי מסגרת, בלי מוטיבציה, ועם החזרים של 13000 שח לחודש פריסה של החוב הקיים (שהבנק הכריח אותם לחתום!!!) , פלוס 4000 שח משכנתא, 17000 שח החזרים לחודש, מתוך הכנסה יחד של 20.000 שח לחודש נטו לאחר הירידה בהכנסות, הם אבודים!! ובעיקר לא מבינים איך יוצאים מזה! אף בנק לא מוכן לתת אשראי, אם בנק לא יתייחס אליהם עם דירוג של 200 , איך יוצאים מזה?
הזוג פנה אליי לאחר ששמי עלה כמה פעם בקבוצת שולמנים- ואני שמח וגאה לספר שמצאתי פתרון, ואנחנו בדרך להציל את המצב ולהחזיר להם את הבטחון והאויר למפרשים. לפעמים, כל מה שצריך זה רק אמונה שאפשר, זה תחושת החיוביות, ולא לשלול לפני שמנסים את כל האופציות 🙏
נחום בסה, מאמן כלכלי ויועץ משכנתאות. 0508214448

שתפו

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
380.000 שח חסכון במשכנתא ייוץ משכנתאות ראש פיננסי
משכנתאות

380.000 שח חסכון במשכנתא

380.000 שח חסכון במשכנתא! ככה נראה הזוג שסיים כרגע מחזור משכנתא בליווי של "ראש פיננסי"! הם החליטו להישאר עם אותו החזר, לא להפחית את התשלום

קרא עוד »