"וואו אתה רציני? ,אנחנו חוסכים 300,000 ₪ במשכנתא? איך יכול להיות כל כך הרבה? מה עבדו עלינו? הבנקאית הייתה כל כך נחמדה ואדיבה. אתה בטוח במה שאתה אומר" ?

"וואו אתה רציני? ,אנחנו חוסכים 300,000 ₪ במשכנתא? איך יכול להיות כל כך הרבה? מה עבדו עלינו? הבנקאית הייתה כל כך נחמדה ואדיבה. אתה בטוח במה שאתה אומר" ?

כך נשמעו זוג לקוחות שפנו אלי למיחזור משכנתא . הם רצו שאבדוק עבורם אפשרות למיחזור, מה שמצחיק שהם אמרו שאם יהיה להם חיסכון של פחות מ 10,000 ₪ הם לא יעשו את המיחזור כי אין להם כח לכל הבירוקרטיה הבנקאית ולכל הניירת וכו' .ממבט ראשון שהסתכלתי על הריביות אמרתי להם שאני רואה כאן חסכון לא קטן. אספתי מהלקוחות את הניירת הרלוונטית והתחלתי את הבדיקות והמכרזים מול הבנקים השונים עד שהיה לנו בנק זוכה.עדכנתי את הלקוחות בכך שהוזלתי להם את הריביות באופן משמעותי אבל ההפתעה הגדולה יותר היתה שהצלחתי באמצעות בניית תמהיל נכון לחסוך להם 5 שנים של תשלום משכנתא. בתחילה הם חשבו שזו בדיחה אחרי שהצגתי בפניהם את הנתונים הם נדהמו ולא הפסיקו לקפוץ משמחה ולהודות .

אין לכם מושג כמה אושר זה גרם לי באותו רגע שהצלחתי לחסוך ללקוחות כל כך הרבה כסף ויותר מזה שהייתי שותף לרגע שמח בחייהם. כבר אמרתי לכם שאני ממש ממש אוהב אתה העבודה שלי? 🙏 אז אם גם אתם חוששים/ מתלבטים, דברו איתי ואשמח לעזור. 🥰
אבישי קאשי יועץ משכנתאות "ראש פיננסי" 0508657519

שתפו

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
משכנתאות

גרירת משכנתא בזמן קורונה! הלקוחה המקסימה הזו הגיעה אלי לאחר שאפסו כוחותיה לבצע פעולה כה פשוטה של גרירת משכנתא מנכס נמכר לנכס נרכש.

גרירת משכנתא בזמן קורונה! הלקוחה המקסימה הזו הגיעה אלי לאחר שאפסו כוחותיה לבצע פעולה כה פשוטה של גרירת משכנתא מנכס נמכר לנכס נרכש. בבנק שלה

קרא עוד »
משכנתאות

פנה אלי בחור בן 30 שבור וחסר בטחון כמעט לחלוטין לאחר פרידה כואבת מאשתו ומרגיש שכל עולמו חרב עליו. הקשבתי בהאזנה רבה לבחור שכל חייו עוד לפניו והוא ממש לא רואה את זה ומרגיש שאין לו עתיד או תקוה.

פנה אלי בחור בן 30 שבור וחסר בטחון כמעט לחלוטין לאחר פרידה כואבת מאשתו ומרגיש שכל עולמו חרב עליו. הקשבתי בהאזנה רבה לבחור שכל חייו

קרא עוד »
משכנתאות

"איך יכול להיות , עשינו חישוב מדויק ואמור היה להישאר לנו 150,000 ₪ עודף , לצורך שיפוץ והוצאות נוספות. אז מה… נעלם הכסף? אכלנו אותה? ".

"איך יכול להיות , עשינו חישוב מדויק ואמור היה להישאר לנו 150,000 ₪ עודף , לצורך שיפוץ והוצאות נוספות. אז מה… נעלם הכסף? אכלנו אותה?

קרא עוד »
משכנתאות

"אתה חייב לעזור לי אני ממש מיואשת… 25 שנה אני משכירה דירה, נמאס לי כבר… ( דמעות בעיניה) עם כל תשלומי השכירות אני חושבת שיכולתי כבר לשלם על שני בתים ."

"אתה חייב לעזור לי אני ממש מיואשת… 25 שנה אני משכירה דירה, נמאס לי כבר… ( דמעות בעיניה) עם כל תשלומי השכירות אני חושבת שיכולתי

קרא עוד »