תפריט
סיפור הצלחה זוג פלוס 2 עם חוב 200 אלף שקל - ראש פיננסי

משפחה. זוג + שניים. חוב של 200.000 שח. הכנסות סהכ 16.000 שח יחד. כל אחד מבני הזוג עובד בשתי עבודות. בקושי נשאר להם זמן לנשום. ההלוואות כבדו ממש, וזה עוד לפני גנים לילדים, ושאר הוצאות שוטפות. אין כבר מהיכן לקחת הלוואות נוספות. המינוס חונק, אין מה לעשות עם זה. האב מסתכל לי בעיניים , כשהוא מוצף דמעות, ואומר שבסהכ רצה להוביל את משפחתו בדרך הנכונה … הוא אובד עצות מה לעשות עכשיו… מרגיש שהגיע למבוי סתום… הוא מבין שנשכל, ויודע שהוא אשם …. ( לא שחיפשתי מי אשם…) הוא מתחייב בפניי שיעשה כל מה שאומר לו, "רק תוציא אותי מהסיוט זה!! זה בוץ טובעני… אני רועד כל חודש מחשש שיחזירו לי חיובים בבנק. כבר אין לי מה להמציא, והבנק כבר לא מוכן לדבר איתי!!!"
חתמנו הסכם ונכנסנו לתהליך. הלחץ יחד. זהו. הכל נכנס לשליטה ולתוכנית הבראה כלכלית. אפשר לנשום לרווחה. ואגב, הוא באמת עושה כפי שהבטיח… כבר 3 שבועות כל הנחיה שאני נותן לו הוא מבצע… "אם תרצו – אין זו אגדה… " מוכר לכם?
נחום בסה / ראש פיננסי, מאמן כלכלי למשפחות ולעסקים. 0508214448.

שתפו

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
אימון כלכלת במשפחה

אני כל כך אוהבת אותך

מה אפשר עוד לבקש? רגעים של נחת ממינוסים של 50.000 שח בשני חשבונות לפלוסים קבועים בחשבון ברצף כבר שנה וחצי תענוגגגגג!!!

קרא עוד »
משכנתאות

גרירת משכנתא בזמן קורונה! הלקוחה המקסימה הזו הגיעה אלי לאחר שאפסו כוחותיה לבצע פעולה כה פשוטה של גרירת משכנתא מנכס נמכר לנכס נרכש.

גרירת משכנתא בזמן קורונה! הלקוחה המקסימה הזו הגיעה אלי לאחר שאפסו כוחותיה לבצע פעולה כה פשוטה של גרירת משכנתא מנכס נמכר לנכס נרכש. בבנק שלה

קרא עוד »
משכנתאות

"וואו אתה רציני? ,אנחנו חוסכים 300,000 ₪ במשכנתא? איך יכול להיות כל כך הרבה? מה עבדו עלינו? הבנקאית הייתה כל כך נחמדה ואדיבה. אתה בטוח במה שאתה אומר" ?

"וואו אתה רציני? ,אנחנו חוסכים 300,000 ₪ במשכנתא? איך יכול להיות כל כך הרבה? מה עבדו עלינו? הבנקאית הייתה כל כך נחמדה ואדיבה. אתה בטוח

קרא עוד »
משכנתאות

פנה אלי בחור בן 30 שבור וחסר בטחון כמעט לחלוטין לאחר פרידה כואבת מאשתו ומרגיש שכל עולמו חרב עליו. הקשבתי בהאזנה רבה לבחור שכל חייו עוד לפניו והוא ממש לא רואה את זה ומרגיש שאין לו עתיד או תקוה.

פנה אלי בחור בן 30 שבור וחסר בטחון כמעט לחלוטין לאחר פרידה כואבת מאשתו ומרגיש שכל עולמו חרב עליו. הקשבתי בהאזנה רבה לבחור שכל חייו

קרא עוד »