חזון וערכים ראש פיננסי

החזון שלנו ב"ראש פיננסי"  הוא להגיע לתודעה ולשינוי כלכלי בכל בית ועסק בישראל.        שמנו לנו כיעד ומטרה להגביר המודעות בנושא שינוי כלכלי כחלופה למערכת החינוכית אשר לא מתייחסת כלל לנושא הנ"ל, אנו רואים חשיבות עליונה בהסברה , בלימוד, ובהקניית שינוי הרגלים כלכליים נכונים ומתוקנים, ומתוך כך אנו מתחייבים לפעול להשגת מטרות אלו לאורך הדרך.

אנו מאמינים גדולים במשפט "אם רוצים אין זו אגדה" , בזכות המשפט הזה נחום בסה , מייסד החברה, הצליח לעשות את השינוי האדיר בחייו, ולהעביר זאת הלאה לסובבים אותו ולאלו  אשר מגיעים אלינו לחברה. זו תחושת השליחות אשר מלווה את נחום ואת הצוות שלנו ב"ראש פיננסי",    אנו מאמינים שאם נחום הצליח כל אחד יכול להצליח , זה רק עניין של החלטה!

אז נכון, "כל אדם צריך לפחות מישהו אחד שיאמין בו…" ובדיוק בשביל זה אנחנו קיימים! אם אתם רוצים שינוי בחיים אנחנו כאן לחולל אותו, באמצעות ערכים יקרים שבחרנו בקפידה וחרטנו על דגלנו , ערכים אשר משרתים אותנו ואת לקוחותינו בצורה נאמנה בכל יום ובכל תהליך אשר קיים בחברה. אתם מוזמנים לבוא אלינו לחוות את אחד התהליכים אשר בהחלט ניתן להגדיר כמצילי חיים! 

הערכים שלנו

מקצועיות

מתחייבים לעבוד על תיק הלקוח באופן הכי מקצועי שיש

פרפקציוניזם

מתחייבים לשאוף למוצר הסופי המושלם ככל האפשר

יושרה

מתחייבים לעבוד עם לקוח בצורה הוגנת ישירה וכנה

שלווה

מתחייבים להעניק ללקוח רוגע נפי ואישי בתהליך

ביטחון

מתחייבים להעניק ללקוח תחושת ביטחון וחוזק בתהליך

יסודיות

מתחייבים להעניק ללקוח פיתרון יסודי לבעיה