"אתה חייב לעזור לי אני ממש מיואשת… 25 שנה אני משכירה דירה, נמאס לי כבר… ( דמעות בעיניה) עם כל תשלומי השכירות אני חושבת שיכולתי כבר לשלם על שני בתים ."

לפני מספר ימים פנו אלי שני לקוחות , אימא ובת, למטרת רכישת דירה משותפת. האב נפטר לפני פחות משנה ובנוסף ישנה אחות כבת 40 בעלת צרכים מיוחדים. שתיהן דיברו בכאב גדול לאורך כל הפגישה, כאילו רק מצפות לשמוע שיש קרן אור לצאת ממצבן, אחרי מספר ניסיונות שלהם להשגת אישור משכנתא ללא הצלחה. הבת עם אכ"מים בחשבונה מלפני 5 חודשים וציון אשראי נמוך+ הלוואה , משתכרת ב 8,000 ₪ בממוצע , והאם משתכרת ב 4,500 ₪ +הלוואה גדולה.

הבטחתי להם שאני אעשה את המקסימום ובמידה ולא אצליח אז לא אגבה מהם תשלום , למעט דמי טיפול בבקשה. אספתי מהם את כל המיידעים הדרושים , הכנתי תיק ותמהיל המותאם ללקוחות. ניגשתי למספר בנקים ,הצגתי את הנתונים והפלא ופלא השגתי להם אישור עקרוני וכעת הן יכולות לגשת ולרכוש דירה. מיותר לציין שהשמחה של כולנו הייתה גדולה ביותר עם קבלת האישור. אם גם אתם נתקלתם בקשיים / מהססים / חוששים , בדיוק בשביל זה אני כאן. מוזמנים להתייעץ .אבישי קאשי , יועץ משכנתאות "ראש פיננסי" 0508657519

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *