תפריט

לחסוך 300.000 שח של ריביות וכמה שנים של תשלומים!

לחסוך 300.000 שח של ריביות וכמה שנים של תשלומים! יועץ משכנתא נחופ בסה ראש פיננסי

זוג צעיר. מצב כלכלי מצויין. הכנסות סביב 40.000 שח לחודש. הון עצמי בבנק 1.8 מליון שח. פחות מ 50 אחוז מימון. רכשו דירה בשעה טובה וניגשו למלאכת השגת משכנתא. עשו סבב בנקים וקבלו אישורי משכנתא. הפעילו קומבינןת קשרים אנשים מכרים והצליחו לשפר האישורים. אבל אז מצאו עצמם מול 4 הצעות שונות מבנקים שונים כשאר בעצם הם לא יודעים מה נכון להם ומה לא… מה עושים? איך יודעים מה נכון ? איך מקבלים החלטה?
לקוח שלי אמר להם גשו לנחום, הוא יעשה לכם סדר בבלגאן. תנסו, מה איכפת לכם.
אז נפגשנו, בחנתי הניירת, בחנתי אישורי משכנתא שקיבלו מהבנקים, ואז הצגתי לכם דרך לחסוך 300.000 שח של ריביות וכמה שנים של תשלומים! הם היו בשוק טוטאלי! לא האמינו שאחרי כל הדרך שעשו וכל הקומבינות שהפעילו אפשר היה לחסוך עוד כזה סכום!!
אז מה דעתכם? היה שווה לגשת לאיש מקצוע או לא שווה ? נראה לי שהתשובה ברורה…. 😊
נחום בסה, חברת ראש פיננסי,
מאמן כלכלי ויועץ משכנתא,0508214448

שתפו

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
אימון כלכלת במשפחה

אני כל כך אוהבת אותך

מה אפשר עוד לבקש? רגעים של נחת ממינוסים של 50.000 שח בשני חשבונות לפלוסים קבועים בחשבון ברצף כבר שנה וחצי תענוגגגגג!!!

קרא עוד »
משכנתאות

גרירת משכנתא בזמן קורונה! הלקוחה המקסימה הזו הגיעה אלי לאחר שאפסו כוחותיה לבצע פעולה כה פשוטה של גרירת משכנתא מנכס נמכר לנכס נרכש.

גרירת משכנתא בזמן קורונה! הלקוחה המקסימה הזו הגיעה אלי לאחר שאפסו כוחותיה לבצע פעולה כה פשוטה של גרירת משכנתא מנכס נמכר לנכס נרכש. בבנק שלה

קרא עוד »
משכנתאות

"וואו אתה רציני? ,אנחנו חוסכים 300,000 ₪ במשכנתא? איך יכול להיות כל כך הרבה? מה עבדו עלינו? הבנקאית הייתה כל כך נחמדה ואדיבה. אתה בטוח במה שאתה אומר" ?

"וואו אתה רציני? ,אנחנו חוסכים 300,000 ₪ במשכנתא? איך יכול להיות כל כך הרבה? מה עבדו עלינו? הבנקאית הייתה כל כך נחמדה ואדיבה. אתה בטוח

קרא עוד »
משכנתאות

פנה אלי בחור בן 30 שבור וחסר בטחון כמעט לחלוטין לאחר פרידה כואבת מאשתו ומרגיש שכל עולמו חרב עליו. הקשבתי בהאזנה רבה לבחור שכל חייו עוד לפניו והוא ממש לא רואה את זה ומרגיש שאין לו עתיד או תקוה.

פנה אלי בחור בן 30 שבור וחסר בטחון כמעט לחלוטין לאחר פרידה כואבת מאשתו ומרגיש שכל עולמו חרב עליו. הקשבתי בהאזנה רבה לבחור שכל חייו

קרא עוד »