תפריט

סיפור ההצלחה של ש' – גרושה +2

סיפור הצלחה של ש' גרושה פלוס 2

עד לפני חודשיים היתה ש' כמו כל גרושה אחרת… גם הכנסתה מעבודתה וכן המזונות שקבלה וגם הסיוע הכספי שהוריה תמכו בה – גם כל אלו יחד לא הצליחו להביא אותה לרווחה כלכלית ואפילו לא לסגור את החודש. כל חודש מחדש היתה מגדילה את המינוס עוד ועוד, זה נראה היה כמו בטר בלי תחתית… והנה, חלפו חודשיים מאז שהיא בתהליך , היום עשינו את המפגש השלישי בסיום חודשיים ולהלן התוצאות:
התנהלות ללא רבב!
אין מינוס כבר חודשיים ברציפות!
הכל מסודר בחשבון!
שילמנו חובות קטנים שהיו…
והחל מהחודש התחלנו תכנית חסכון חודשית של 3000 שח לכל חודש!!! זה נראה כמו הזיה מהלכת, אבל עובדה מוגמרת!

אז רק רציתי לומר לך גברת ש' שאת אלופה בהתנהלות שלך! כל כך גאה בך בדרך שאת עוברת ואיך שלקחת את הדברים! על הכבוד! שאפו ענק!!!

שתפו

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
אימון כלכלת במשפחה

אני כל כך אוהבת אותך

מה אפשר עוד לבקש? רגעים של נחת ממינוסים של 50.000 שח בשני חשבונות לפלוסים קבועים בחשבון ברצף כבר שנה וחצי תענוגגגגג!!!

קרא עוד »
משכנתאות

גרירת משכנתא בזמן קורונה! הלקוחה המקסימה הזו הגיעה אלי לאחר שאפסו כוחותיה לבצע פעולה כה פשוטה של גרירת משכנתא מנכס נמכר לנכס נרכש.

גרירת משכנתא בזמן קורונה! הלקוחה המקסימה הזו הגיעה אלי לאחר שאפסו כוחותיה לבצע פעולה כה פשוטה של גרירת משכנתא מנכס נמכר לנכס נרכש. בבנק שלה

קרא עוד »
משכנתאות

"וואו אתה רציני? ,אנחנו חוסכים 300,000 ₪ במשכנתא? איך יכול להיות כל כך הרבה? מה עבדו עלינו? הבנקאית הייתה כל כך נחמדה ואדיבה. אתה בטוח במה שאתה אומר" ?

"וואו אתה רציני? ,אנחנו חוסכים 300,000 ₪ במשכנתא? איך יכול להיות כל כך הרבה? מה עבדו עלינו? הבנקאית הייתה כל כך נחמדה ואדיבה. אתה בטוח

קרא עוד »
משכנתאות

פנה אלי בחור בן 30 שבור וחסר בטחון כמעט לחלוטין לאחר פרידה כואבת מאשתו ומרגיש שכל עולמו חרב עליו. הקשבתי בהאזנה רבה לבחור שכל חייו עוד לפניו והוא ממש לא רואה את זה ומרגיש שאין לו עתיד או תקוה.

פנה אלי בחור בן 30 שבור וחסר בטחון כמעט לחלוטין לאחר פרידה כואבת מאשתו ומרגיש שכל עולמו חרב עליו. הקשבתי בהאזנה רבה לבחור שכל חייו

קרא עוד »