380.000 שח חסכון במשכנתא ייוץ משכנתאות ראש פיננסי

380.000 שח חסכון במשכנתא! ככה נראה הזוג שסיים כרגע מחזור משכנתא בליווי של "ראש פיננסי"! הם החליטו להישאר עם אותו החזר, לא להפחית את התשלום החודשי, אלא לקצר את השנים… וכך בדיוק עשינו! חסכנו החזרים של 8 שנים בתשלומי המשכנתא, וריביות והצמדות בסך כולל של 380.000 שח! "זה סכום מטורךףףף! תמיד ידעתי שהבנקאית של המשכנתאות לא באמת עשתה תמהיל נכון בשבילנו אלא יותר בשביל עצמה ובשביל הבנק שבו היא עובדת…. אבל אני לא מבין בזה… לכן עזבתי את זה כך. הסכום הזה שחסכת לנו יעזור לנו בהמשך הדרך לקבלת החלטות כלכליות חדשות כשהמשכנתא תסתיים.

חוץ מזה אני שמח שבנית לנו תמהיל שמאפשר לסלק באמצע הדרך סכום של 25 אחוז מהמשכנתא בלי קנס!!! זה חשוב לי כי ישנו סכום כסף גדול שאני צפוי לקבל תוך שנתיים… תודה לך נחום היקר על העבודה הנפלאה שלך" הוא מסיים לאחר שראה את ההבדלים בין שני המצבים.
חברים, אנשים תמיד שואלים אם כדאי לשלם ליועץ משכנתא ואם זה שווה את הכסף. הנה התשובה! מוזמנים לפגישת ייעוץ ראשונית כדי לקבל החלטה בעניין ולבחון אם כדאי לכם למחזר את המשכנתא… נחום בסה / "ראש פיננסי" מאמן כלכלי ויועץ משכנתא. 0508214448 @ ראש פיננסי – יעוץ כלכלי וליווי משכנתא

שתפו

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email