תפריט

ייעוץ משכנתאות ונדל"ן

יועצי המשכנתא של ראש פיננסי ילוו אתכם בכל שלב של לקיחת או מיחזור משכנתא במקצועיות רבה יעשו סקר שוק מקיף וינהלו את משא ומתן מול הבנקים במומחיות רבה במקומכם. ואתם?

כמו כל הלקוחות שלנו אתם תחסכו עשרות עד מאות אלפי שקלים ותקבלו תנאים שאין סיכוי שתצליחו לקבל לבד.

צלצלו עכשיו לבדיקה  ללא התחייבות

בעת לקיחה או מחזור  משכנתא הבנק תמיד יכוון להשגת האינטרסים שלו ולא שלכם, ויש לו יתרון עצום עליכם – הוא משחק במגרש הביתי שלו. מומחי ראש פיננסי מכירים היטב את הכללים וידאגו לשמור על האינטרסים שלכם!

אז מה זה בעצם משכנתא? רבים מן האנשים אשר רוצים לקנות נכס ולקחת משכנתא אינם מבינים באמת את משמעות המושג משכנתא ואת ההשלכות העתידיות של המשכנתא על חייהם בהמשך הדרך. משכנתא זו בעצם הלוואה לרכישת נכס אשר ניתנת כנגד שעבוד הנכס.  הנכס יישאר משועבד כל זמן שהמשכנתא קיימת, וישוחרר משעבוד אך ורק כשתסתיים הלוואת המשכנתא או תיפרע במלואה. 

בישראל ניתן לקחת משכנתא בפריסה ארוכה יחסית  עד 30 שנים. תנאי המשכנתא לרבות מסלולים, ריביות וכן תמהילים שונים מצריכים אישור מראש של הבנק / הגוף המלווה, ואישור זה כפוף ללא מעט פרמטרים אשר הלווה נדרש להוכיח בעת הגשת בקשת המשכנתא. 

אם אתם מתכננים לקחת משכנתא חשוב מאוד שלא תוותרו על ליווי של יועץ משכנתא מוסמך. יועץ מטעמנו ילווה אתכם לאורך כל התהליך, יגן עליכם מפני האינטרסים של הבנק ( מדובר בגוף בנקאי שמטרתו להרוויח ולכן תמיד יציג מה שטוב עבורו ולא מה שטוב עבורכם…), יציג בפניכם את התפתחות המשכנתא בהמשך הדרך ואת הריביות וההצמדות שאתם צפויים לשלם (דבר אשר לא קורה בבנק ללא יועץ!)  ויסייע לכם לקחת משכנתא בתנאים האופטימליים והנכונים ביותר עבורכם!

חשוב לציין כי רבים מן המקרים שבהם לקוחות מקבלים אישור משכנתא על סמך הנתונים אשר מסרו והניירת אשר הציגו בבנק , אבל יועץ משכנתא מקצועי ברוב מוחלט של המקרים הללו יכול להציג את הנתונים בצורה נכונה יותר לבנק, לתת ללקוח הנחיות לסידור החשבון טרם לקיחת המשכנתא, לבנות  תמהיל נכון יותר ללקוח ובכך בעצם להציג לבנק רמת סיכון נמוכה יותר עבורו ואז לקבל תנאי משכנתא טובים יותר.

דבר שכזה שווה לכם מאות אלפי שקלים של חסכון , אחרי הכול משכנתא זו אחת מההחלטות הכלכליות החשובות ביותר בחייכם וכנראה ההלוואה הגדולה ביותר שתיקחו בחייכם, לכן חשוב לנו להפוך אותה לנכונה ומשתלמת ככל האפשר ולחסוך לכם כמה שיותר כסף בדרך זו!

בנוסף ישנם מקרים אשר מסורבים לקבלת משכנתא מטעמים כאלה ואחרים הקשורים בהנחיות פנימיות של הבנק, וכאמור עם הצגת הנתונים בצורה נכונה ותקינה וסידור החשבון בהתאם ניתן לקבל אישור משכנתא ללא כל בעיה! זו המשמעות של יועץ משכנתא מקצוען!

שאלה זו צריכה להיבחן בהתאם למצבו הפיננסי של הלקוח והרצון שלו לקחת סיכון. ישנם כמה סוגים של הלוואות: קבועה / משתנה / פריים , צמוד מדד /לא צמוד מדד/ צמוד מט"ח, עם נקודת יציאה כל 1/5/10 שנים . כפי שאתם בוודאי מבינים אין לזה תשובה חד משמעית וזה מאוד אינדיבידואלי ללקוח.  יועץ משכנתאות צריך לבחון את פרופיל הלקוח ולהתאים את המשכנתא למצבכם הפיננסי הנוכחי והעתידי.

בעת מחזור משכנתא ישנן שתי אפשרויות : מחזור פנימי (באותו בנק שהייתם בו) ומחזור חיצוני (להעביר את המשכנתא לבנק חדש) . מניסיון העבר מול הבנקים אנו למדים כי מחזור חיצוני בהרבה מן המקרים אטרקטיבי ועדיף על פני מחזור פנימי, מה גם שאפשרויות המחזור גדולות יותר. יועצי המשכנתא שלנו יבחנו קודם את כדאיות המחזור מול העלויות של התהליך הנ"ל, ורק אז ימליצו אם כדאי למחזר או שלא. אם וכאשר ימליץ היועץ למחזר הוא יחסוך לכם הרבה מאוד כסף בעת המחזור ע"י תמהיל חדש וריביות טובות יותר מהקיים לכם, תוך שימת דגש על כל הפרמטרים עליהם דיברנו בתהליך משכנתא חדש, שכן זוהי בהחלט משכנתא חדשה לכל דבר ועניין למעט הנכס שנשאר אותו הנכס. חשוב לציין כי בעת מחזור משכנתא אנו בונים  משכנתא בהתאמה למצבכם הפיננסי הנוכחי וכן על פי תוכניות העתיד שלכם, וכך בעצם מתאימים עבורכם את המוצר הנכון ביותר. בהרבה מאוד מקרים מומלץ למחזר את המשכנתא כדי לשפר תנאים, לחסוך בעלויות ותשלומי ריביות ואף להתאים המשכנתא לצרכים האישיים אשר השתנו מאז לקיחתה. מומלץ לבחון אפשרות מחזור אחת לשנתיים לפחות. 

חברת ראש פיננסי מתמחה בייעוץ לגבי משכנתאות בפרויקטים של  מחיר למשתכן ומחיר מטרה , וברשותה ניסיון רב שנצבר למעלה מעשור בתחום. חברתנו ליוותה עשרות זוכים בפרויקטים שונים של מחיר בארץ. יתרון בולט של ליווי משכנתא מבית ראש פיננסי הוא שבנוסף לייעוץ המשכנתא הרגיל על כל סעיפיו אנו מעניקים ללקוחות מחיר למשתכן / מחיר מטרה מפגש אימון כלכלי ללא עלות כהטבה לזוכים, מפגש אשר מכשיר את הרוכשים ליום לקיחת המשכנתא, ומכוון אותם למטרה הנ"ל. מטרת המפגש הנ"ל היא להתוות את הדרך ללקיחת המשכנתא וליצור התנהלות כלכלית תקינה של הזוכים, שכן אחוזי המימון בתיקי משכנתא של מחיר למשתכן גבוהים יחסית , ולכן מומלץ לנקות במשנה זהירות בנושא ההתנהלות הכלכלית.    בנוסף חשוב לציין כי ישנם בנקים אשר נרתעים ממשכנתאות של מחיר למשתכן / מטרה ואף "בודקים בציציות" כל בקשה ובקשה כזו, ולכן מומלץ ביותר להיעזר ביועץ משכנתא במקרים של מחיר למשתכן. שירות נוסף אשר יקבל הלקוח המשתייך לקבוצה זו הוא ייעוץ לגבי תיעדוף בחירת הנכס מבחינה נדל"נית מבין האופציות הניתנות לו וזאת ע"י יועץ נדל"ן מוסמך מטעם רשם המתווכים, וכל זה במחיר חבילה אחת כוללת בלי תוספות!הלקוחות שלנו ממליצים :

גרירת משכנתא בזמן קורונה! הלקוחה המקסימה הזו הגיעה אלי לאחר שאפסו כוחותיה לבצע פעולה כה פשוטה של גרירת משכנתא מנכס נמכר לנכס נרכש.

גרירת משכנתא בזמן קורונה! הלקוחה המקסימה הזו הגיעה אלי לאחר שאפסו כוחותיה לבצע פעולה כה פשוטה של גרירת משכנתא מנכס נמכר לנכס נרכש. בבנק שלה

קרא עוד »

"וואו אתה רציני? ,אנחנו חוסכים 300,000 ₪ במשכנתא? איך יכול להיות כל כך הרבה? מה עבדו עלינו? הבנקאית הייתה כל כך נחמדה ואדיבה. אתה בטוח במה שאתה אומר" ?

"וואו אתה רציני? ,אנחנו חוסכים 300,000 ₪ במשכנתא? איך יכול להיות כל כך הרבה? מה עבדו עלינו? הבנקאית הייתה כל כך נחמדה ואדיבה. אתה בטוח

קרא עוד »

פנה אלי בחור בן 30 שבור וחסר בטחון כמעט לחלוטין לאחר פרידה כואבת מאשתו ומרגיש שכל עולמו חרב עליו. הקשבתי בהאזנה רבה לבחור שכל חייו עוד לפניו והוא ממש לא רואה את זה ומרגיש שאין לו עתיד או תקוה.

פנה אלי בחור בן 30 שבור וחסר בטחון כמעט לחלוטין לאחר פרידה כואבת מאשתו ומרגיש שכל עולמו חרב עליו. הקשבתי בהאזנה רבה לבחור שכל חייו

קרא עוד »

"איך יכול להיות , עשינו חישוב מדויק ואמור היה להישאר לנו 150,000 ₪ עודף , לצורך שיפוץ והוצאות נוספות. אז מה… נעלם הכסף? אכלנו אותה? ".

"איך יכול להיות , עשינו חישוב מדויק ואמור היה להישאר לנו 150,000 ₪ עודף , לצורך שיפוץ והוצאות נוספות. אז מה… נעלם הכסף? אכלנו אותה?

קרא עוד »